OFERTA DRUKARNI

Nieustannie dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb rynku. Podążając za potrzebami klientów, dostosowujemy sprzęt do jak najszybszej i jak najdoskonalszej obsługi naszych klientów

Banery - projekt i druk

Oferujemy druk banerów reklamowych jedno i dwustronnych z oczkowaniem lub wykańczane tunelami montażowymi.

Bilety z nadrukiem

Oferujemy druk biletów, kart wstępu, wejściówek. Wykonujemy bilety perforowane, jedno i dwustronne. Istnieje możlwiość personalizacji biletów.

Czasopisma i broszury - druk

Oferujemy tradycyjny druk offsetowy jako najlepsze rozwiązanie dla druku publikacji czasopism, lub tomików wierszy, śpiewników itp. dla dużych nakładów. Możliwy druk mniejszych nakładów na maszynach cyfrowych.

Druk na papierach ekologicznych kraft

Realizujemy druk zawieszek, metek, magnesów pamiątkowych, zaproszeń, naklejek oraz innych produktów na paierach ekologicznych typu KRAFT.

Dyplomy, Certyfikaty, Zaświadczenia, Świadectwa

Oferujemy wydruk certyfikatów i dyplomów w doskonałej jakości, istnieje możliwość personalizacji

Etykiety samoprzylepne i naklejki z nadrukiem

Drukarnia Fiolet Katowice świadczy usługi druku naklejek oraz etykiet na papierze oraz folii samoprzylepnej, kolorowe lub czarno-białe w dowolnym rozmiarze i kształcie.

Foldery, katalogi i gazetki reklamowe

Oferujemy druk folderów reklamowych, katalogów produktowych, biuletynów informacyjnych, broszur oraz gazetek reklamowych w różnych konfiguracjach i formatach.

Folia OWV

W naszej drukarni wykonujemy nadruki na folii do okien One Way Vision, która nie blokuje dostępu światła dziennego do pomieszczeń.

Folie samoprzylepne z nadrukiem

Oferujemy folie samoprzylepne matowe, błyszczące i przeźroczyste z ndrukiem kolorowym. Ekspresowa realizacja w naszej drukarni w Katowicach.

Identyfikatory z nadrukiem

W naszej drukarni wykonujemy identyfikatory z nadrukiem kolorowym stosowane podczas szkoleń, targów, konferencji, imprez masowych itd., a także w biurach czy sklepach.

Instrukcje i gwarancje

Drukujemy karty gwarancyjne, instrukcje obsługi, karty produktowe, karty technologiczne oraz inne dokumenty standardowo dołączane do produktów.

Kalendarze z indywidualnym nadrukiem

W naszej drukarni w Katowicach wykonujemy kalendarze wiszące, ścienne jednodzielne, listwowane, wielokartkowe spiralowane, kalendarze trójdzielne, kalendarze nabiurkowe, portfelowe, kieszonkowe, listkowe.

Kartki świąteczne z nadrukiem

Wykonujemy firmowe kartki świąteczne z przesłanych lub przygotowanych przez naszych grafików projektów graficznych.Oferujemy duży wybór papierów.

Koperty z nadrukiem

Dysponujemy urządzeniami poligraficznymi, przeznaczonymi do zadruku kopert. Oferujemy koperty z nadrukiem w pełnej palecie kolorów. Drukujemy również na kopertach z okienkiem

Magnesy reklamowe i pamiątkowe

Oferujemy: magnesy reklamowe, wizytówki magnetyczne, magnesy pamiątkowe do dalszej odsprzedaży. Wykonujemy magnesy z nadrukiem w pełnej palecie kolorów

Magnesy na samochód

Wykonujemy magnesy reklamowe na samochodu w rożnych formatach. Druk wysokiej jakości na japońskiej maszynie Mimaki z zastosowaniem oryginalnych farb.

Materiały szkoleniowe, karty produktowe, wkłady do segregatorów.

Oferujemy, druk, oczkowanie oraz bindowanie. Wkłady do segregatorów oferowane przez naszą drukarnie wykonane mogą być na papierach offsetowych jak i kredowych z foliowaniem.

Menu dla restauracji

Drukujemy między innymi menu w formie karty dań, podkładki na tacę, menu składane, menu w formie stojaka na stół, karty dań w formie spiralowanej.

Notesy reklamowe z nadrukiem

Notesy spiralowane oraz klejone oferowane przez naszą drukarnie w Katowicach, dostępne są w dowolnych formatach, na różnych podłożach, z nadrukiem kolorowym.

Papier firmowy

Papier firmowy w naszej drukarni wykonywany jest w kolorystyce CMYK. Oferujemy bardzo krótkie terminy realizacji oraz ekspresową dostawę kurierem na terenie całej Polski.

Plakaty XXL

W naszej drukarni możemy wykonać wydruk plakatów o szerkości 1,3m i praktycznie nieograniczonej długości. Oferujemy druk bardzo wysokiej jakości 1440 DPI.

Plakaty - projekt i druk

Drukarnia Katowice oferuje wydruk plakatów od pojedynczej sztuki, po wielkie nakłady (druk offsetowy). Oferujemy również pomoc w przygotowanie projektu plakatu.

Płyty CD oraz DVD z nadrukiem

Oferujemy nadruki na płytach CD oraz DVD metodą cyfrową pełnokolorową. Drukujemy także okładki do pudełek na płyty, zarówno w formie ulotki, jak i w formie szytej broszurki.

Pocztówki, Widokówki, Kartki okolicznościowe z nadrukiem

Nasza drukarnia oferuje pocztówki i widokówki standardowe A6, B6, DL oraz w formatach na inndywidualne zamówienie. Duk wykonywany jest na kredzie lub kartonie Arktika.

Projekty graficzne

Oferujemy wykonanie projektów graficznych oraz przygotowanie do druku DTP różnych materiałów poligraficznych.

Roll'up z nadrukiem

Realizujemy zamówienia na Roll'upy w wersji standardowej oraz exclusive. Druk wykonywany jest na materiale dedykowanym do produkcji systemów wystawienniczych.

Tablice PCV z nadrukiem

Drukarnia Fiolet oferuje tablice PCV o różnych grubościach, z nadrukiem kolorowym, przy zastosowaniu oryginalnych farb, co znacząco wydłuża żywotność tablicy.

Teczki ofertowe oraz firmowe

Oferta wykonania teczek oraz ich zadruku na: teczki firmowe, teczki reklamowe, teczki ofertowe, teczki na dokumenty.

Torby reklamowe z nadrukiem

W trosce o ochronę środowiska zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą reklamowych toreb papierowych i bawełnianych.

Ulotki - projekt oraz druk

Druk ulotek dla powszechnie stosowanych formatów (DL, A6, A5, A4, A3) oraz ulotek składanych (A6 do A7, A5 do A6, A4 do DL w "C", A4 do DL w "Z"), inne.

Wizytówki - druk

Oferujemy zadruk wizytówek w popularnych formatach (85x55mm, 90x50) na papierze kredowym (błysk, mat), kartonie lub papierze ozdobnym, wizytówki tłoczone.

Wydruki

Oferuje wydruki dokumentacji, prac oraz materiałów zarówno czarno-białych jak i w kolorze. Wydruki na miejscu oprawiamy. Możliwe bindowanie, termobindowanie oraz spiraliwanie.

Zakładki do książek z nadrukiem

Wykonujemy linijki reklamowe oraz zakładki do książek z indywidualnym nadrukiem w kolorze, w różnych formatach oraz nakłdach.

Zaproszenia z nadrukiem

Polecamy druk zaproszeń na papierze ozdobnych: złotych, srebnch, miedzianych, fakturowanch, papierach typu kraft lub kreda.

Zaproszenia ślubne

Drukujemy: zaproszenia ślubne, podziękowania dla gości, winietki na stoły, etykiety samoprzylepne na butelki, zawieszki na butelki, plany stołów, menu.

Zawieszki i metki z nadrukiem

Drukujemy zawieszki oraz metki produktowe na różnych papierach, w dowolnych formatach, dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta.